W naszej ofercie znajdują się książki dla wszystkich i na każdą okazję. Posiadamy duży wybór książeczek dla najmłodszych, dla młodzieży i dla dorosłych. Są tu powiesci, historie prawdziwe oparte na swiadectwach, dział o Świętych, dział Maryjny, książki psychologiczne związane z rozwojem i wychowaniem dzieci dla rodziców i nauczycieli, jak również związane z problemami wieku młodzieńczego, dorosłego i starszego. Osobny dział związany jest z patronem naszej księgarni, z Janem Pawłem II. Ponadto znaleźć tu można modlitewniki, obrazki swiętych, modlitwy do swoich patronów.

Specjalny dział dotyczy naszej historii oraz problemów współczesnych. Poza książkami prowadzimy także sprzedaż czasopism - "Michael", "Oremus", "Miłujcie się", "Egzorcysta". W sprzedaży mamy również "Słowo wśród nas", "Od słowa do życia".

Wychodząc naszym klientom naprzeciw, książki, których nie mamy akurat w sprzedaży zamawiamy specjalnie dla nich zgodnie z życzeniami. Książki i czasopisma uzupełnione są o szeroką ofertę dewocjonalii. I tak zaopatrzyć się tutaj można w obrazy religijne, krzyże, lichtarze, ikony srebrne, figurki świętych, różańce, breloczki i wiele innych

Można tutaj zakupić artykuły związane z chrztem i komunią św. A więc świece, koszulki medaliki i łańcuszki srebrne. A również artykuły związane ze świętami - kartki świąteczne i okolicznościowe, lampiony, upominki. Muzykę, filmy i audiobooki na płytach uzupełnia mnóstwo produktów o charakterze religijnym, dając również tło do posiedzenia przy książce w księgarni jeśli klient ma taką ochotę.

PROWADZIMY RÓWNIEŻ KSIĘGARNIĘ INTERNETOWĄ. Zamówienia można składać telefonicznie 061 8650 820 lub 797 355 240 oraz bezpośrednio przez stronę:

https://sursumcorda24.pl/