Spotkanie poświęcone pamięci dr Zbigniewa Hałata. Uczestnicy spotkania: Dr Anna Martynowska, Justyna Socha, red.Piotr Szlachtowicz, Romuald Starosielec.

Dr Anna Martynowska

Urodzona w 1961 roku. Od 30 lat pracuje jako lekarz. Prowadzi własną działalność gospodarczą. Pracuje w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. Marianny Orańskiej Praktyka Grupowa Lekarzy Poz S.C w Lądku-Zdroju. W wolnym czasie działa społecznie organizując różnego rodzaju imprezy. W 2015 r. bez powodzenia kandydowała w wyborach parlamentarnych z list Komitetu Wyborczego KORWiN.

Romuald Starosielec

Urodzony w 1960 r. Kandydat KW Jedność Narodu. Redaktor naczelny miesięcznika Polityka Polska, specjalizuje się w zagadnieniach geopolityki, stosunków międzynarodowych, historii myśli społeczno-politycznej. Szef partii Jedność Narodu. Mieszka w Warszawie. W wyborach samorządowych w 2018 r. ubiegał się o mandat radnego w Radzie Sejmiku Województwa Mazowieckiego z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Jedność Narodu - Wspólnota. Nie został wybrany.

Justyna Socha

Urodzona w 1977 roku. Mieszka w Poznaniu. Dziennikarka warszawskiej gazety. Asystentka społeczna posła Pawła Skuteckiego. Liderka Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP z Poznania. Od 2017 roku wraz ze społecznością STOP NOP organizuje coroczny Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień.

red Piotr Szlachtowicz

urodzony 14 sierpnia 1978 roku w Olsztynie. Polak, Katolik, Wolnościowiec i Narodowiec zarazem. Dziennikarz. który zaczynał w Polskim Radiu Olsztyn. Następnie był szefem redakcji muzycznej w Radiu UWMFM w Olsztynie.Od 2005 roku na emigracji w Wielkiej Brytanii , gdzie tworzył portal Nowy Polski Show i był korespondentem Telewizji Republika i Telewizji wRealu24. Od 2019 roku wraca do Polski i zostaje pełnowymiarowym prowadzącym na antenie Telewizji wRealu24. Od początku pojawienia się tak zwanej Pandemii stara się walczyć z dezinformacją i szerzeniem strachu na temat Covid-19 poprzez wywiady z fachowcami, naukowcami i lekarzami na antenie wspomnianej stacji.

VIDEO ZE SPOTKANIA

Pamięci dr Zbigniewa Hałata